Peršan, Rejskova 1, 796 01 Prostějov, tel./fax: +420 582 343 613

Terasy, terasy z odolných dřevin

Terasy vyrábíme pouze z kvalitních, odolných dřevin, abychom se vyhnuli ztrátě barev, hnilobě, parazitům a dalším nepříjemným následkům vlivu okolního prostředí. Terasy Praha, Brno, Ostrava.

Terasy z odolných dřevin

terasy terasa

Tradiční dřevěné terasy mohou být krásné - ale ne na dlouho. Mokrá jara, žhavá léta a chladné zimy si brzy vyberou svoji daň. Terasy ztrácejí původní barvu a časem dochází k borcení dřeva.

Proto je lepší zvolit speciální exteriérové podlahové rošty, které se vyrábí z odolných dřevin. Jsou určeny na terasy, balkóny, plochy obytných zahrad – na místa, kde jsou kladeny vysoké nároky na pevnost a odolnost proti hnilobě a parazitům.

Terasy - dřeviny pro terasy

Nejpoužívanější dřevinou při stavbě teras je v České rebuplice bangkirai. K tomu přispěla jeho snadná dostupnost na našem trhu, přijatelná cena a také skutečnost, že jiné druhy dřevin se na našem trhu téměř neobjevovaly. V poslední době však jeho cena vzhledem k vysoké poptávce stále roste.

Ideální pro použítí je také dřevina massaranduba, která má vyšší hustotu než jiné dřeviny. Je původem z Brazílie. Nemá otvory po škůdcích, méně sesychá, je tmavší a hladší.

Další dřeviny, které pro decking využíváme jsou:

Proč si objednat i pokládku terasy

Pro správnou funkčnost terasy je bezpodmínečně nutné dodržet základní pravidla pro pokládku dřevěných teras a vytvoření dostatečně stabilní konstrukce.

Provedeme Vám konstrukci buď s vruty - tedy viditelný spoj, nebo spoj neviditelný, můžete si vybrat mezi částečně viditelnou spojkou nebo dokonce spoj zcela bez viditelnosti a to je spojovnání pomocí lepidla.


terasy odolné terasy

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Terasy - decking

Terasy - Praha, Brno, Ostrava a celá ČR

TAGs

plovoucí podlahy, vinylové podlahy, parkety, WPC, decking, terasy, opony, Praha, Brno, Ostrava

Sponzorujeme

HC Jestřábi ProstějovDoporučujeme: Pokládka plovoucí podlahy. Nonstop odtahovka po celé ČR a EU.